Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz Ocak 2021 Tarihinde Kurtköy Pendik İstanbul da Kuruldu

Faaliyet Alanları : tarım ürünleri satışı, peyzaj uygulama ve tasarım, sera imalatı, fide üretimi, peyzaj ürünleri üretimi, bahçe makinaları ana bayi ve yetkili servisi, her türlü kimyevi ve organik gübre satışı ve danışmanlığı, her türlü hibrit ve ata tohum satışı ve danışmanlığı, her türlü çevre sağlığı ilaçları satışı ve danışmanlığı, her türlü pet shop ürünleri satışı, her türlü yem satışı, bahçe toprağı satışı, site alanları, villa bahçeleri, özel peyzaj alanları sıfırdan uygulama ve ürün temini, zirai mücadele besleme noktasında deneyimli ziraat mühendislerimizle gerekli danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 Şirketim bünyemizde

  • 6500 m2 kapalı seramızda süs bitkileri  yetiştirilmesi
  • 2000 m2 kapalı seramızda sebze fideleri üretimi ve iç mekan süs bitkisi yetiştirmesi
  • 500 m2 atölyemizde sera imalatı ve tamiri
  • 12000 m2 alanda çalı grubu ve meyve ağaçları diğer süs ağaçları yetiştirilmesi
  • 150 m2 Kurtköy harmandere de kapalı satış mağazamızda her türlü tarım, peyzaj, fide, fidan, makine, gübre, zirai ilaç organik ilaç, pet shop ürünleri, yem grubu satışı yapılmaktadır.
  • Şirketimiz nisan 2022 tarihinde faaliyete geçirmiş olduğu e ticaret sitemizde gerekli satış işlemlerini güvenilir bir şekilde sağlam dürüst kaliteli bir biçimde başlamış bulunmaktadır.

Bünyemizde: 2 adet en az 25 yıllık deneyimli ziraat mühendisi, 2 adet peyzaj mimarı tasarım ve çizim işlemlerinde 10 adet kalifiyeli peyzaj uygulama elemanı 2 adet internet  satış takip uzmanı olmak üzere toplamda 14 personelle kaliteli, güvenilir doğru hizmeti verebilmek için gereken özveriyi gösterdiğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Ayrıca internet sitemizde her türlü zirai danışmalığı ücretsiz olarak vermekteyiz.

Öğrenmek istediğiniz her türlü tarım peyzaj konularında çekinmeden bizlere iletişim kısmına tıklayarak ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz

Siz değerli müşterilerimize şimdiden hayırlı bir yıl geçirmenizi her şeyin gönlünüze göre olmasını yürekten temenni ederiz.

TEKNİK GÜBRE TARIM PEYZAJ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Geleceğe Güven Ve Huzur Veren Şirket